Gizlilik İlkeleri & Veri Paylaşımı ve Güvenliği

ROASTHEAD CO., kişisel içerikli bilgileri, genel kullanıcı bilgilerini, verdiği hizmetleri daha verimli kılmayı, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar. Kişisel bilgileriniz ROASTHEAD CO. tarafından değerlendirilir; sizinde izniniz olması halinde ürün güncellemelerini, indirim duyurularını ve özel teklif sunmak amacıyla faydalı olarak kullanmaktadır.

ROASTHEAD CO. 24 saat boyunca siz değerli kahve sever dostlarımızıa kesintisiz hizmet verebilmek için yüksek teknoloji sunucuları kullanılarak yapılandırılmıştır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada, tarayıcınızın (browser) sol kısmında bir kilit simgesi göreceksiniz. Bu kilit, 128 BIT SSL sertifikasını temsil etmektedir, tarayıcınız aracılığı ile gönderdiğiniz hiçbir bilgi; üçüncü şahıslar tarafından görülemez.

ROASTHEAD CO. ödeme alt yapısında PayTR Ödeme Sistemleri’ni tercih etmiştir ve bu sayede roasthead.com üzerinden alıverişinizi yaparken birçok bankanın Visa, Mastercard banka ve kredi kartlarınıza taksit seçeneği sunulmaktadır.  ROASTHEAD CO. bu bilgileri hiçbir zaman saklayamaz ve kaydedemez. Sistem altyapımız gereği girmiş olduğunuz bilgiler şifrelenerek bankanıza gönderilmektedir. Kredi kartı bilgilerinizle alakalı problemleriniz tercih etmiş olduğunuz banka ile ilişkilidir.

ROASTHEAD CO. siz değerli müşterilerimize internet üzerinden güvenli, rahat, keyifli ve sorunsuz alışveriş yapabilmeniz amacıyla kurulmuştur. Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmaktadır, yalnızca yetki sahibi olan personelin, ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. 

ROASTHEAD CO. kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

roasthead.com, database bilgilerinizin hiçbir şekilde başka firmalara satılmadığını ya da paylaşılmadığını taahhüt ve garanti eder.